HENDON3

The reigning Premier Division champions Hendon United A

The fixtures for the first three weeks of the new MGBSFL season were announced on Sunday evening, which includes a Premier Division champions visiting Maccabi London Lions Blue on the opening day.

SUNDAY, 7 SEPTEMBER, 2014

PREMIER DIVISION:
FAITHFOLD A VS OAKWOOD A
MACCABI LONDON LIONS BLUE VS HENDON UNITED SPORTS A
NORTH WEST NEASDEN VS WOODFORD WANDERERS

DIVISION ONE:
ATHLETIC BILBAUM VS LOS BLANCOS
CAMDEN PARK VS MACCABI LONDON LIONS WHITE
SPEC VS BRADY MACCABI

DIVISION TWO:
FC TEAM B VS L’EQUIPE
FC TEAM C VS CATFORD & BROMLEY MACCABI
JEWDINESE VS AC WHETSTONE
OAKWOOD B VS LOUGHTON ORIENT

DIVISION THREE:
FAITHFOLD B VS KS REUNITED
KING CROWN VS MACCABI LONDON LIONS GREEN
LONDON ROVERS VS HENDON UNITED B
SHACHARIT DONETSK VS TEMPLE FORTUNE

SUNDAY, 14 SEPTEMBER, 2014

PREMIER DIVISION:
FC TEAM A VS FAITHFOLD A
HENDON UNITED SPORTS A VS HARMEN
NORSTAR LONDON RAIDERS A VS NORTH WEST NEASDEN
OAKWOOD A VS REDBRIDGE JEWISH CARE A
WOODFORD WANDERERS VS MACCABI LONDON LIONS BLUE

DIVISION ONE:
ATHLETIC BILBAUM VS BLIZZARD STORM
BRADY MACCABI VS NORSTAR LONDON RAIDERS B
CAMDEN PARK VS REDBRIDGE JEWISH CARE B
LOS BLANCOS VS SPEC

DIVISION TWO:
AC MILL HILL VS FC TEAM B
AC WHETSTONE VS CATFORD & BROMLEY MACCABI
LOUGHTON ORIENT VS JEWDINESE
NORSTAR LONDON RAIDERS C VS OAKWOOD B

DIVISION THREE:
FAITHFOLD B VS MACCABI LONDON LIONS GREEN
KING CROWN VS HENDON UNITED B
KS REUNITED VS REAL SOSOBAD
LONDON ROVERS VS SHACHARIT DONETSK

SUNDAY, 21 SEPTEMBER, 2014

CYRIL ANEKSTEIN CUP FIRST ROUND:
BOCA JEWNIORS VS BLIZZARD STORM
FAITHFOLD B VS LONDON ROVERS
FC TEAM A VS CATFORD & BROMLEY MACCABI
FC TEAM C VS AC MILL HILL
NORSTAR LONDON RAIDERS A VS REDBRIDGE JEWISH CARE A
NORSTAR LONDON RAIDERS C VS L’EQUIPE
OAKWOOD A VS KS REUNITED
OAKWOOD B VS SHACHARIT DONETSK

PREMIER DIVISION:
FAITHFOLD A VS HENDON UNITED SPORTS A
HARMEN VS WOODFORD WANDERERS
MACCABI LONDON LIONS BLUE VS NORTH WEST NEASDEN

DIVISION ONE:
MACCABI LONDON LIONS WHITE VS ATHLETIC BILBAUM
NORSTAR LONDON RAIDERS B VS CAMDEN PARK
REDBRIDGE JEWISH CARE B VS LOS BLANCOS
SPEC VS BRIXTON OLD BOYS

DIVISION TWO:
AC WHETSTONE VS LOUGHTON ORIENT
JEWDINESE VS FC TEAM B

DIVISION THREE:
HENDON UNITED B VS KING CROWN
TEMPLE FORTUNE VS MACCABI LONDON LIONS GREEN

*ALL MATCHES SCHEDULED TO KICK-OFF AT 10AM